EcoSolar

Prosument

Kim jest PROSUMENT?

                                                                              

 

 to ktoś więcej niż zwykły konsument. Zajmuje się on także produkcją i sprzedarzą wytwarzanych przez siebie zasobów (w tym wypadku mamy na myśli energię odnawialną). W momencie kiedy stajesz się właścicielem minielektrowni, nie tylko zarabiasz (oszczędzasz), ale również dbasz o środowisko, zapewniasz sobie niezależność oraz optymistyczniej patrzysz w przyszłość....

 

Jak zostać PROSUMENTEM?

Nasi doradcy techniczno-handlowi pomogą Ci skompletować niezbędną, aktualną i pełną dokumentację potrzebną do zakwalifikowania w programie PROSUMENT. Dla nas to czysta przyjemność.

Zamartwiasz się uzyskaniem dotacji? Niepotrzebnie. Tym też się zajmujemy. Należy to do naszych podstawowych obowiązków. Więc głowa do góry.

Nowoczesne technologie to dla nas żadna nowość. Nasi fachowcy specjalizują się w innowacyjnych i ekologicznych instalacjach. Postaw na wiedzę i doświadczenie ekspertów.

Przyszedł czas na sprawdzenie czy wszystko zostało wykonane zgodnie z procedurą i jest gotowe do bezpiecznego użytku. W końcu spokojnie możesz cieszyć się każdym promieniem Słońca.

Stajesz się posiadaczem minielektowni. Zanim jednak zaczniesz zarabiać na wyprodukowanej przez siebie energii odnawialnej, potrzebna Ci umowa z wybranym zakładem energetycznym. Dla nas to żaden kłopot. To też dla Ciebie zrobimy.

Gratulujemy! Właśnie dołączyłeś czynnie do programu PROSUMENT. Nie straszne Ci już podwyżki prądu. Odkładasz zarobione przez energię słoneczną pieniądze.

 

Przykładowe realizacje:

Instalacja fotowoltaiczna na dachu domu jednorodzinnego.

 

Instalacja fotowoltaiczna na potrzeby firmy.

 

Instalacja fotowoltaiczna - farma.

Zostań Eco KrakusemSprawdź nasze ceny

Dlaczego EcoSolar?

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie
  • dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w technice grzewczej, jak i w odnawianych źródłach energii
  • współpracujemy z wiodącymi producentami
  • posiadamy wykwalifikowane ekipy monterskie
  • podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta
  • zapewniamy klientowi gwarancję na materiały oraz całokształ inwestycji (usługi posprzedażowe, serwis, ubezpieczenie, fachowe doractwo)
  • przeprowadzamy szkolenia z zakresu działania i obsługi zainstalowanych urządzeń